СТАРТАП ЦЕНТР - СТИМУЛЮВАТИМЕ ВИРОЩУВАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ Тернопільський національний технічний універсистет імені Івана Пулюя

Топ-3 стартапи від українців, що викликали захват у США

В американських ЗМІ почали активно обговорювати успішні кампанії українських стартапів на платформі загального збору коштів Kickstarter.

1. Jollylook - екологічна фотокамера для моментальної зйомки з переробленого паперу та картону, з використанням пари лінз і міні-картриджів для роздруківки фото.

Цей фотоапарат має вінтажний дизайн, схожий на акордеон. Він може бути як з сувеніром, так і іграшкою для дітей. Один такий картридж дозволяє отримати до 10 аналогових знімків, як кольорових, так і чорно-білих. До речі, картриджі можна буде змінювати скільки завгодно разів.Картинки по запросу Jollylook

2. Senstone - модний аксесуар, створений хлопцями зі Львова. Він виконує унікальну функцію перетворення голосових записів в текст.

Він здатний розпізнати 12 мов, тексти можна редагувати, відправляти в інші блокноти, організовувати по хэштегам і робити пошук файлів за ключовими словами або місцем запису. Можна створювати списки завдань та напоминалки.Картинки по запросу Senstone

3. RollSpin - антистресова іграшка. Це міні-юла з індивідуальним дизайном, допомагає заспокоїтися в стресових ситуаціях і медитувати.

Вона використовується як традиційна дзига, але також на ній є кулька, який можна крутити. Низький центр тяжіння дозволяє юлі крутитися близько п'яти хвилин без перерви.

Картинки по запросу RollSpin

Детальніше про винаходи ->

Photo