СТАРТАП ЦЕНТР - СТИМУЛЮВАТИМЕ ВИРОЩУВАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ Тернопільський національний технічний універсистет імені Івана Пулюя

Новини

Партнери

Новини

Тренінг "Еко-політика Євросоюзу"

11 листопада 2015 року – Всесвітній день енергозбереження. Тому у рамках міжнародних проектів "Жан Моне" та "Еразмус плюс" тренерами Стартап-центру ТНТУ ім. І. Пулюя Оленою Сороківською та Іриною Струтинською було проведено тренінг на тему: "Еко-політика Євросоюзу".

У тренінгу взяли участь студенти п'ятого курсу спеціальностей "Менеджмент рганізацій і адміністрування" та "Менеджмент інноваційної діяльності". Мета тренінгу полягала в ознайомленні з особливостями впровадження екологічних принципів ЄС в Україні та розумінні основних етапів розвитку екологічної політики ЄС. 
Студенти грали у цікаву ділову гру, в процесі якої використовували власні комунікативні здібності і вміння. Суть гри полягала у моделюванні певної практичної ситуації, у процесі якої студенти мали змогу приймати управлінські рішення щодо підвищення рівня екологізації виробничих процесів відомого тернопільського підприємства ПАТ "Молокія". Усі учасники тренінгу отримали багато позитивних емоцій від продуктивного спілкування.

Фото