Літо 2017 завершилось!!! Підбиваємо підсумки Конкурсу на кращий відеокліп або відеоролик!!!

Ви ще не співпрацюєте з нами! Тоді ця інформація для вас! Заявити про себе і представити свій відеокліп або відеоролик на конкурс ніколи не пізно! Стартап центр ТНТУ чекає на вас. Слідкуйте за новинами!

Безымянный

З 15 червня по 15 вересня 2017 року проходив конкурс відеороликів та відеокліпів, оголошений Стартап центром ТНТУ. Переможцем конкурсу став студент кафедри комп’ютерних наук, групи СН-22, Руслан Черевик. Він взяв участь у номінації «Створення промоційного сюжету про Тернопільський район на основі уже відзнятого відеоматеріалу квадрокоптером».

Угода про співробітництво та організацію взаємовідносин між Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя та Тернопільською районною державною адміністрацією наповнюється реальним змістом. Презентація відеоролика відбулась на зустрічі з підприємцями Тернопільського району12.09.2017 року.

Голова Тернопільської районної державної адміністрації Олександр Похилий відмітив високий професіоналізм нашого студента і надіється на продовження плідної співпраці у різних напрямках, обумовлених Угодою.

Стартап центр ТНТУ надасть переможцеві конкурсу фінансову підтримку. І запрошує студентів усіх спеціальностей до участі в майбутніх конкурсах.

Вітаємо переможця, і бажаємо йому творчих звершень і успіхів в усіх його починаннях.

Презентацію переможця можна переглянути за посиланням тут.