Тренінг «Екологічно відповідальний бізнес: дослідження та впровадження Європейської практики».

5 листопада 2015 року відбулася презентація міжнародного проекту «Екологічно відповідальний бізнес: дослідження та впровадження Європейської практики» програми Еразмус+ за напрямом «Жан Моне». Тренерами Стартап-центру ТНТУ ім. І. Пулюя Мельник Лілією Миколаївною та Дудкіном Павлом Дмитровичем.У заході взяли участь студенти п'ятого курсу спеціальностей "Менеджмент організацій і адміністрування", "Менеджмент інноваційної діяльності" та «Управління інноваційною діяльністю». Під час зустрічі тренери висвітлили питання важливості досвіду ЄС у питаннях пропаганди екологічно відповідального бізнесу, описали мету, цілі, завдання та види робіт, передбачені даним проектом.
Після короткої розповіді про проект тренери запропонували студентам навчальний тренінг на тему «Стратегія сталого розвитку як передумова євроінтеграції». Мета тренінгу полягала в ознайомленні з концепцією сталого розвитку, ознаками та ідеями такого розвитку, а також, опираючись на досвід країн ЄС, визначено можливі шляхи виходу бізнес-структур на рівень якісного зростання.Під час тренінгу студенти взяли участь у діловій грі, що базувалася на використанні цікавого методу з метою пошуку нових ідей вирішення актуальної для тернополян проблеми – утилізації та переробки сміття. Усі учасники тренінгу отримали багато позитивних емоцій від продуктивного спілкування.