СТАРТАП ЦЕНТР - СТИМУЛЮВАТИМЕ ВИРОЩУВАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ Тернопільський національний технічний універсистет імені Івана Пулюя

Новини

Партнери

Новини

Легендарний курс Гарвардського університету CS50 "Основи програмування" можливо прослухати у нас в ТНТУ!

Увага!!!
Легендарний курс Гарвардського університету CS50 "Основи програмування" можливо прослухати у нас в ТНТУ!


Кафедра Комп’ютерних наук разом із Стартап центром ТНТУвиявили ініціативу виступити платформою у м. Тернополі для підготовки офлайн-груп, які бажають прослухати курс CS50 "Основи програмування".
Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі. Про його легендарний статус свідчить те, що в 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання CS50. Станом на 2015 рік офлайн версія CS50 також є найпопулярнішим курсом за вибором в Гарвардському університеті.
Вперше даний курс перекладено українською мовою за підтримки "Львівської ІТ Школи" та SoftServe.Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, хто вже має невеликий стартовий досвід в програмуванні.
Цільова аудиторія курсу: бажаючі навчитися програмувати та отримати нову затребувану професію, демобілізовані бійці сил АТО, тимчасові переселенці та просто всі, хто хоче оволодіти програмуванням!
На онлайн-курс CS50 на Prometheus («Prometheus» – громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК) зареєструвалося вже більше 50000 слухачів, саме тому з 24 березня Prometheus відкрив реєстрацію на безкоштовні офлайн-групи з CS50 "Основи програмування"!
Шановні друзі! Кількість бажаючих проходити підготовку в офлайн-групах виявилась колосальною, тому Prometheus вимушений був закрити реєстрацію.
Робота офлайн –групи в ТНТУ буде функціонувати як і планувалось раніше: вул. Руська 56, корпус 1, ауд. 806, середа 15.00.
Якщо Ви зареєструвались, то Ви уже є в базі і ми про це знаємо. Для тих хто бажає зареєструватись на даний курс і навчатися онлайн просимо реєструватися http://courses.prometheus.org.ua/courses/Prometheus/CS50/2016_T1/about
Усіх бажаючих потрапити в офлайн групи просимо звертатися на кафедру Комп’ютерних наук ТНТУ. Кількість місць в офлайн-групах обмежена. Тому просимо Вас подавати заявку на участь в офлайн-групі лише в тому випадку, якщо Ви точно впевнені, що будете відвідувати всі заняття. Право остаточного відбору слухачів офлайн-груп лишається за організаторами цих груп.

Організатори даного заходу надішлють спеціальний лист-запрошення кожному слухачу, який пройде відбір.
Зверніть увагу!!! Курс CS50 можна проходити як виключно онлайн, так і в офлайн-групі на базі онлайн-курсу (в офлайн групах ментори будуть допомагати слухачам з проходженням CS50). Обидва варіанти є абсолютно повноцінним навчанням, тому навіть якщо Ви не потрапите до офлайн-групи, обов’язково пройдіть курс онлайн!
Після реєстрації на даний курс –відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час, в тому числі після завершення курсу.
Більш детальна інформація на сайті Стартап центру ТНТУ http://startup.tntu.edu.ua/index.php/uk/ та на кафедрі Комп’ютерних наук ТНТУ.

Курс стартує 18 квітня 2016 року.
По завершенні курсу є можливість отрмати Гарвадський сертифікат.

Фото