В рамках міжнародного проекту Жан Моне Модуль («Еразмус+»): «Екологічно відповідальний бізнес: дослідження та впровадження Європейської практики» відбувся черговий тренінг на базі Стартап центру ТНТУ

Відбувся черговий тренінг на тему: «Інструменти практичної реалізації екологічної політики на рівні країни, регіону, міста та підприємства. Досвід країн ЄС та українські реалії».
28 березня 2016 року тренерами Стартап-центру ТНТУ ім. І. Пулюя Іриною Струтинською та Лілією Мельник проведено тренінг на тему: «Інструменти практичної реалізації екологічної політики на рівні країни, регіону, міста та підприємства. Досвід країн ЄС та українські реалії» в рамках міжнародного проекту Жан Моне Модуль («Еразмус+»): «Екологічно відповідальний бізнес: дослідження та впровадження Європейської практики».

У заході взяли участь студенти п'ятого курсу спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування». Мета тренінгу полягала в ознайомленні з екологічною політикою й екологічним менеджментом у країнах Євросоюзу, а також із основними інструментами практичної реалізації екологічної політики на рівні країни, регіону, міста та підприємства. Під час зустрічі тренери висвітлили питання важливості досвіду використання даних інструментів країнами ЄС, розглянули конкретні приклади та провели паралелі із українськими реаліями екологічної політики.
По завершенні теоретичної частини тренінгу студенти взяли участь у діловій грі, що сприяє кращому запам’ятовуванню та швидкому пошуку й генеруванню відповідей та ідей. Методика даного методу стимулювала студентів до жвавої конкуренції та активності. Усі учасники тренінгу отримали багато позитивних емоцій від продуктивного спілкування.