В рамках міжнародного проекту Жан Моне Модуль («Еразмус+»): «Екологічно відповідальний бізнес: дослідження та впровадження Європейської практики» тренери Стартап центру ТНТУ провели черговий тренінг на тему «Роль громадськості у поширенні та впровадженні

6 квітня 2016 р. тренери Стартап-центру МосійО.Б. та Сороківська О.А. для студентів груп БМ-51 та БМм-51 провели тренінг на тему «Роль громадськості у поширенні та впровадженні екологічної політики у Європі».

Метою тренінгу було ознайомити студентів з:
- основними напрямками діяльності громадських екологічних організацій в Європі;
- доступом європейської громадськості до інформації, її участю в ухваленні рішень та доступом до правосуддя з питань, що стосуються навколишнього середовища;
- проблемами, з якими зустрічаються українські громадські екологічні організації.
Тренери Стартап-центру виступили у ролі модераторів ділової гри «Створення громадської організації із захисту природи». Суть гри полягала у тому, що кожен із студентів на деякий час став ланкою екологічного ланцюжка нашого краю, відчув свою важливість та незамінність у його складі. Потім разом із модератором учасники провели аналіз найвагоміших екологічних проблем нашого регіону та визначили, які із ланок екологічного ланцюжка можуть зникнути внаслідок впливу несприятливих факторів діяльності людини.
Об’єднані у групи учасники тренінгу мали змогу створити різного роду громадські природоохоронні організації та розробити заходи щодо захисту навколишнього середовища у межах цих спільнот.
Таким чином, ділова гра дозволила усвідомити комплексність та багатоаспектність екологічних проблем нашого регіону, а також дала змогу її учасникам зрозуміти, що вони є представниками громадськості, а отже, своїми діями реально можуть вплинути на покращення екологічної ситуації в Україні.