Зустріч тренерів Стартап центру ТНТУ зі студентами та професорсько-викладацьким складом Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

30 березня 2016 року тренери Стартап центру ТНТУ – к.е.н. доцент кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва Дудкін П.Д. та к.е.н., ст.. викладач кафедри менеджменту у виробничій сфері Струтинська І.В. відвідали Технічний коледж ТНТУ. Зустріч відбулася як із студентами так і з професорсько-викладацьким складом коледжу.
Тренери ознайомили студентів та викладачів із завданнями та діяльністю Стартап центру ТНТУ імені Івана Пулюя.
Дана зустріч посприяла налагодженні ефективної співпраці між ТК ТНТУ та Стартап центром ТНТУ. Студенти та викладачі коледжу братимуть участь у реалізації подальших проектів Стартап центру ТНТУ.